1.       Czas realizacji zamówienia: dokładamy wszelkich starań, aby po wpłynieciu płatności na nasze konto od razu zabrać się do pracy.

Paczkomaty InPost – patrz regulamin firmy InPost https://twoj.inpost.pl/pl/regulaminy

Całkowity czas realizacji Twojego zamówienia po dokonaniu płatności, to czas potrzebny nam do przygotowania zamówienia jest zależny od ilości zamówionych ozdób. Może się wahać od 1 do 14 dni roboczych, przy bardzo dużych zamówieniach czas ustalany jest indywidualnie + czas dostawy wybraną przez Ciebie formą dostawy. Wszystkie przesyłki pakujemy z należytą uwagą, aby towar przez Ciebie zamówiony, nie uległ zniszczeniu podczas transportu.

2.

Forma / koszt dostawy:
Przesyłka kurierska – 16 zł
InPostPaczkomaty InPost – 14 zł

Odbiór osobisty – 0 zł

W przypadku wyboru wysyłki do paczkomatu InPost prosimy o zaznaczenie (wskazanie na mapie) właściwego paczkomatu, do którego ma zostać nadana przesyłka.

Wszystkie przesyłki są ubezpieczone na pełną kwotę zamówienia.

W przypadku wyboru osobistego wysyłamy wiadomość sms lub e-maila o możliwości odbioru zamówienia, jest gotowe do odbioru.

3 .Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat kosztów dostawy, bądź masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące kosztów dostawy konkretnego produktu, uprzejmie prosimy o kontakt na adres mailowy: glicerynki@gmail.com lub skorzystania z naszego formularza kontaktowego.